0
Mėgiamiausi

AHAVA

AHAVA
Izraelio mokslininkų sukurtos AHAVA kosmetikos pagrindą sudaro natūralios veikliosios medžiagos, gaunamos iš Negyvosios jūros. AHAVA siūlo skirtingus sprendimus skirtingiems odos tipams - nuo kovos su raukšlėmis, priemones veido skaistinimui ir intensyviam drėkinimui. AHAVA prekės ženklo produktai yra veganiški, jų sudėtyje yra patentuoto komplekso „Osmoter™“ su puikiai subalansuotomis Negyvosios jūros mineralų proporcijomis, kurios drėkina ir regeneruoja odą bei gerina jos būklę. AHAVA hebrajiškai reiškia meilę ir nurodo įmonės ištakas, kai jos įkūrėjai, vedami meilės šiam regionui ir gilaus troškimo atrasti jo paslaptis, norėjo supažindinti savo klientus su šia oaze vidury dykumos, kurios dumblinose pakrantėse gausu didelės koncentracijos odai naudingų medžiagų. Atraskite Negyvosios jūros mineralų ir purvo galią ir išbandykite odai ir gamtai draugiškas AHAVA veido ir kūno priežiūros priemones už gerą kainą internetu.
 

Iš viso prekių: 101
-35%
AHAVA pretinol™ veido kremas, 15 ml

Odai ir gamtai draugiška AHAVA kosmetika veidui ir kūnui

Atraskite nuostabų Negyvosios jūros poveikį su AHAVA prekės ženklu! Unikali Negyvosios jūros mineralų ir natūralių ekstraktų pagrindu sukurta veido ir kūno kosmetika atnaujina odą iš vidaus ir sugrąžina jai gaivią, sveiką ir gyvybingą išvaizdą. AHAVA rado tobulą gamtos ir mokslo harmoniją ir integravo Negyvosios jūros purvo ir mineralų naudą savo aukštos kokybės produktuose.

Negyvosios jūros purvo nauda: AHAVA istorija

Viskas prasidėjo 1988 m. Ziva Gilad pastebėjo, kad daug turistų iš Negyvosios jūros vežasi namo Negyvosios jūros purvo, kurį vėliau naudoja odos priežiūrai namuose. Ji pasistatė prekystalį ir pradėjo turistams siūlyti kūno šveitiklius su Negyvosios jūros purvu. Nepaprasta sėkmė paskatino sukurti prekės ženklą AHAVA, kuriame dirbo entuziastingų mokslininkų, besidominčių gamta ir kūno priežiūra, komanda. Jie atrado, kad Negyvosios jūros purve yra daug mineralų, padedančių giliai valyti ir stimuliuoti odą, ir taip sukūrė revoliucinį „Osmoter“ kompleksą, kurį galima rasti visuose AHAVA produktuose. Tai unikalus, moksliškai sumaišytas Negyvosios jūros mineralų kokteilis, užtikrinantis puikų odos drėkinimą ir maitinimą.

AHAVA  - išskirtinė Negyvosios jūros regiono kosmetika

Šiandien AHAVA asortimente rasite neįtikėtinai daug kosmetikos moterims ir vyrams, visiems odos tipams ir visoms amžiaus grupėms. AHAVA veido kremai ir kaukės, kūno losjonai ir kūno kremai, taip pat plaukų priežiūros priemonės pagrįstos harmoningu gamtos ir mokslo deriniu. AHAVA produktų sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų ir veiksmingų augalų ekstraktų, kurie efektyviai rūpinasi oda. AHAVA kosmetika rekomenduojama net jautriai odai. AHAVA priemonėse nėra parabenų, SLS, ftalatų ar kitų prieštaringai vertinamų ingredientų, Šis prekės ženklas nuo pat savo veiklos pradžios buvo veganiškas ir niekada savo produktų netestavo su gyvūnais. Atraskite Negyvosios jūros paslaptis su AHAVA kosmetika!

Taip. Gamintojas didžiuojasi, kad nuo pat pradžių yra veganiškas prekės ženklas. Gimęs nuostabioje Negyvojoje jūroje ir nuolat siekdamas gerbti savo natūralią aplinką, AHAVA prekės ženklas laikosi pagrindinio principo nenaudoti gyvūninės kilmės ingredientų.

Tikrai taip. AHAVA atidžiai renkasi ingredientus ir naudoja tik odai nekenksmingus ir netoksiškus produktus. Gamintojas tiki, kad reikia gerbti gamtos teikiamą dovaną ir stengiasi suteikti klientams tai, ką Negyvoji jūra gali pasiūlyti geriausio, be nereikalingų kenksmingų medžiagų. Nė viename AHAVA produkte nėra jokių galimai kenksmingų ingredientų pėdsakų, todėl galima juos naudoti tikrai ramiai.

AHAVA gamykla, laboratorijos ir mokslinių tyrimų centrai įsikūrę Negyvosios jūros pakrantėje, apsupti sūraus vandens ir dykumos kopų. AHAVA yra kone vienintelė kosmetikos įmonė, turinti savo gamyklas šiame regione.

1989 m. užpatentuotas „Osmoter™“ - tai išskirtinis firminis stiprių mineralų, gaunamų tiesiai iš Negyvosios jūros, mišinys. Sukurtas natūraliai garinant Negyvosios jūros vandenį saulės spinduliais, jame yra subalansuotas kai kurių odai svarbiausių mineralų, įskaitant magnį, natrį, kalį ir kalcį, kiekis. Galima jį laikyti drėgmės magnetu. Visų AHAVA produktų sudėtyje yra „Osmoter™“ kompleksas.