0
Mėgiamiausi

Ameliorate

Ameliorate
Ameliorate – tai premium klasės Didžiosios Britanijos prekės ženklas, siūlantis aukščiausios kokybės, dermatologiškai patikrintus ir itin veiksmingus odos priežiūros produktus. Ameliorate kūno losjonas grožio pramonėje jau žinomas kaip „Šventasis Gralis“, padedantis kovoti su keratoze. Ameliorate veido ir kūno odos priežiūros priemonės skirtos odai, kuri susiduria su keratozės, įaugančių plaukelių problemomis, bet taip pat puikiai tinka sausai, šiurkščiai ir dehidratuotai odai. Ameliorate produktų sudėtyje yra įvairių drėkinamųjų formulių ir unikalių LaH6, kurie prasiskverbia į odą ir padidina jos drėgmės lygį.
Ameliorate apdovanojimus pelniusi ir klinikiniais tyrimais patvirtinta mokslinė odos priežiūra padeda pakeisti jūsų odą. Kiekvienas Ameliorate produktas turi dvejopą poveikį: padeda jūsų odai dabar ir saugo ją ateityje. Atraskite Ameliorate pieno rūgšties pagrindu sukurtas formules, kad galėtumėte spręsti savo odos problemas - nuo sausos ar riebios odos iki keratozės (Keratosis Pilaris). Mūsų asortimente rasite Ameliorate losjonus, galvos odos šveitiklius, kūno prausiklius ir daugybę kitų kūno odos drėkinimui skirtų priemonių itin geromis kainomis.

Iš viso prekių: 17

Ne. Kosmetikos bandymai su gyvūnais Europoje jau kurį laiką yra draudžiami. Šis draudimas taikomas ir ingredientams, skirtiems naudoti tik kosmetikos gaminiuose, todėl, laimei, ši siaubinga praktika tampa praeitimi. Visi su Ameliorate produktais atlikti bandymai (o jų atlikta daug!) buvo atliekami su žmonėmis tiek saugumo, tiek veiksmingumo požiūriu.

Visi Ameliorate produktai tinka vegetarams, bet ne veganams, nes produktuose yra pieno baltymų.

Pagal įstatymus kosmetikos gaminiai turi būti tinkami naudoti ne trumpiau kaip trejus metus nuo pagaminimo, jei nenurodyta kitaip. Ameliorate gaminiai buvo visapusiškai išbandyti, kad atitiktų šį reglamentą. Gamintojas rekomenduoja gaminį sunaudoti per 12 mėnesių nuo atidarymo.

Ne. Ameliorate gaminiuose nėra parabenų. Nepaisant kai kurių neigiamų spaudos pranešimų apie parabenų pagrindu pagamintus konservantus, dar nėra atlikta tyrimų, kurie įrodytų, kad parabenai yra nesaugūs. Iš tikrųjų ekspertai vis dažniau pripažįsta, kad parabenai yra saugiausi ir veiksmingiausi kosmetikos konservantai, tačiau gamintojas supranta, kad kai kurie žmonės vis dar nerimauja, todėl savo kosmetikoje naudoja alternatyvius konservantus.