0
Mėgiamiausi

Pristatymas

NEMOKAMAS prekių pristatymas perkant už 50 € ir daugiau!

Pristatymo kainos

Į LP Express paštomatus 1,99 € arba 0 € perkant už 50 € ir daugiau
Į Itella paštomatus 2,29 € arba 0 € perkant už 50 € ir daugiau
Į Venipak paštomatus 2,49 € arba 0 € perkant už 50 € ir daugiau
Į Omniva paštomatus 3,49 € arba 0 € perkant už 100 € ir daugiau
Kurjeriu į namus ar biurą 3,99 € arba 0 € perkant už 100 € ir daugiau
* Lentelėse nurodytos kainos siuntoms iki 5 kg, pristatant prekes Lietuvos teritorije (išskyrus Kuršių neriją). Tiksli pristatymo kaina pagal jūsų krepšelį paskaičiuojama atsiskaitymo puslapyje.
 

Pristatymo laikas

Kiekvienos prekės pristatymo laikas yra individualus ir tikslesnis pristatymo laikas nurodytas prekės vidiniame puslapyje. Jeigu prekę turime savo sandėlyje ir užsakymas pateiktas iki 13:00 val., siuntą išsiunčiame tą pačią dieną. Nuo siuntos paėmimo momento kurjeriai dažniausiai siuntą Lietuvoje pristato sekančią darbo dieną. Vidutinis pristatymo laikas 2-4 darbo dienos.


Į LP Express paštomatus

Prekę(-es) pristatysime į Jūsų pasirinktą LP Express paštomatą. Paštomatų sąrašą galite rasti čia. Kai siunta bus pristatyta į atsiėmimo punktą, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas PIN kodas, kurį įvedus paštomate galėsite atsiimti siuntą. LP Express atsiėmimo punktuose siunta saugoma 72 valandas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra pristatytas ir jį jau galima atsiimti.Neatsiėmus siuntos per nurodytą terminą siunta yra grąžinama siuntėjui.

Į Itella paštomatus

Prekę(-es) pristatysime į Jūsų pasirinktą Itella paštomatą ar atsiėmimo punktą. Paštomatų sąrašą galite rasti čia. Kai siunta bus pristatyta į paštomatą, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas PIN kodas, kurį įvedus paštomate galėsite atsiimti siuntą. Itella atsiėmimo punktuose siunta saugoma 7 dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra pristatytas ir jį jau galima atsiimti. Neatsiėmus siuntos per nurodytą terminą siunta yra grąžinama siuntėjui.

Į Venipak paštomatus

Prekę(-es) pristatysime į Jūsų pasirinktą Venipak paštomatą ar atsiėmimo punktą. Paštomatų sąrašą galite rasti čia. Kai siunta bus pristatyta į paštomatą, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas PIN kodas, kurį įvedus paštomate galėsite atsiimti siuntą. Venipak atsiėmimo punktuose siunta saugoma 5 darbo dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra pristatytas ir jį jau galima atsiimti. Neatsiėmus siuntos per nurodytą terminą siunta yra grąžinama siuntėjui.

Į Omniva paštomatus

Prekę(-es) pristatysime į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą. Paštomatų sąrašą galite rasti čia. Kai siunta bus pristatyta į atsiėmimo punktą, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas PIN kodas, kurį įvedus paštomate galėsite atsiimti siuntą. Omniva atsiėmimo punktuose siunta saugoma 7 dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra pristatytas ir jį jau galima atsiimti. Neatsiėmus siuntos per nurodytą terminą siunta yra grąžinama siuntėjui.

Dėmesio! Dėl dydžio ir kitų apribojimų į paštomatus pristatomos ne visos prekės!

Kurjeriu į namus ar biurą

Prekę(-es) pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Perdavę prekes kurjeriui informuosime jums el.paštu bei atsiųsime užsakymo sekimo nuorodą. Prieš atvažiuodamas, kurjeris Jus informuos skambučiu arba SMS žinute apie planuojamą pristatymo laiką. 

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos (-ų) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.